Nasze akcje

miodobranie_zoo1

tabliczka

Opiekujemy się pszczółkami w ZOO Płock

Zdajemy sobie sprawę jak ważne są pszczoły w naszym życiu, że bez nich nie będzie nas. Nie mamy jeszcze własnych uli, zatem postanowiłyśmy zaopiekować się pszczółkami w naszym rodzimym płockim ZOO. Jeśli jesteście ciekawi jak pozyskuje się miód to co roku organizowane są dni miodobrania, gdzie można zobaczyć jak postępować z pszczólkami, skąd się bierze miód. A dla nas najważniesze jak pozyskuje się mleczko pszczele, które jest „eliksirem młodości” Mleczko pszczele wytwarzają młode pszczoły, karmicielki. Służy do karmienia młodych larw pszczelich, trutowych przez pierwsze 3 dni życia, oraz matki królowej przez cały okres jej życia, dzięki czemu żyje ona tak długo. Mleczko jest biokatalizatorem, który pobudza skórę do intensywnej pracy i nie pozwala na jej rozleniwianie się.

Uświadamiamy naszych Klientów w każdym wieku

Tworząc naszą markę, marzyło nam się obalać mity marketingowe przemysłu kosmetycznego. Uświadamiać Klientów na co zwracać uwagę i jak kupować kosmetyki. Najlepszy DLA nas Klient to Klient świadomy, który wie co kupuje i za co płaci. Dlatego dziś jeździmy z wykładami pielęgancyjnymi m.in. na Uniwersytety III wieku.
Natomiast młodzież uczymy jak pielęgnować cerę aby nie mieć pryszczy. Słuchając reklamowych przekazów, mnóstwo młodych ludzi, źle dba o swoją cerę co niestety wiąże się z coraz większymi problemami. My mówimy proste zasady, które zawsze przynoszą efekt.

Chcecie nas zaprosić do siebie piszcie, chętnie przyjedziemy 🙂
Przejdź do kontaktu

szkola

uIIwieku